Amber Hotel

ul. Powstańców Warszawskich 45, 80-165 Gdańsk

tel. (58) 718-71-87

biuro@amber-hotel.pl

Pakiet konferencyjny

80 zł/ osobę

Amber Hotel

Jednodniowa konferencja (sala z pełnym wyposażeniem, serwis kawowy, obiad) Cena: 70-80 zł

Pakiet konferencyjny

230 zł/ osobę

Amber Hotel

KONFERENCJA JEDNODNIOWA z noclegiem (Sala, serwis kawowy. obiad, nocleg w pokoju 2-osobowym) 200-230 zł, za dwa dni z noclegiem- 300 zł

Informacje

Gdańsk to miasto nowoczesne, które bardzo prężnie się rozwija. W nadmorskiej miejscowości odbywa się coraz więcej konferencji. Chcąc wykorzystać nasz potencjał, swoim biznesowym gościom możemy zaoferować przestronne, w pełni wyposażone sale bankietowo-konferencyjne.
W zależności od wybranej konfiguracji pomieszczenia mogą ulokować nawet 200 osób.

Można je podzielić za pomocą mobilnych ścianek na sale o mniejszej powierzchni. W nich pomieści się odpowiednio 50, 60, 70 uczestników. Na terenie obiektu istnieje możliwość zorganizowania eventów, bali, wesela oraz innych konwentów i imprez okolicznościowych. Hotel oferuje idealne warunki do szkoleń, spotkań biznesowych, rozmów rekrutacyjnych a także dużych konferencji.
Sale konferencyjne mogą pochwalić się wysokiej jakości sprzętem audio-video. Dopełnieniem całości są wygodne fotele oraz funkcjonalna przestrzeń, która daje pełen komfort.
Hotelu Amber umożliwia pracę i nocleg w jednej lokalizacji. Po dniu pełnym pracy goście mogą spokojnie udać się do swoich pokoi na wypoczynek.

Więcej informacji na temat sal konferencyjnych w Hotelu Amber znajdziesz tutaj: 
Sale konferencyjne - Hotel Amber

(C) 2018 pakietykonferencyjne.pl