ul. Grudziądzka 45, 87-100 Toruń

tel. +48 56 66 94 800, +48 56 66 94 801

recepcja@hotelfilmar.pl

Pakiet konferencyjny

29 zł/ osobę

Filmar

Zestaw Rybny
Zestaw Mięsny
Zestaw Wegetariański

Informacje

Hotel Filmar

Hotel Filmar położony w Toruniu to wyjątkowy hotel, który zapewnia doskonałe warunki do organizacji konferencji, spotkań biznesowych czy innych uroczystości, w tym uroczystości indywidualnych. 

Miejsce szczyci się dobrą lokalizacją (krótkim spacerem można dostać się na Starówkę) oraz znakomitym zapleczem noclegowym. Obiekt posiada 154 świetnie wyposażone pokoje. Całość obsługuje obsługa, która spełnia wszelkie standardy. Wszystkie pomieszczenia zostały zaprojektowane w sposób przemyślany, tak aby jak najefektowniej wykorzystać powierzchnię sal. Korzystający z sal mogą pracować wygodnie i swobodnie. Na salach wyłożona jest dywanowa wykładzina, która zapewnia efekt elegancji a krzesła i fotele ustawione są w odpowiedniej, optymalnej odległości.  Ponadto sale są znakomicie nagłośnione, pierwsze i ostatnie rzędy słyszą wszystko doskonale. Ekrany na sala również dostosowane są wielkością do liczby miejsc i wielkości Sali. Każdy ma dostęp do pomocy wykwalifikowanych pracowników obsługi, którzy czuwają nas sprawnym przebiegiem spotkania.

Centrum konferencyjne obiektu obejmuje 10 sal o bardzo wysokim standardzie i pozwala na organizację eventów różnej wielkości. Dla gości dostępny jest również duży, monitorowany parking tuż przy budynku.

W spotkaniach, odbywających się salach konferencyjnych, uczestniczyć mogą grupy kilkunastu, kilkudziesięciu, a nawet kilkusetosobowe. W zależności od potrzeb klienta organizatorzy przygotowują salę., dogodnie ustawiają krzesła i dobierają odpowiednie sprzęty. Sale dysponują mikrofonami, nagłośnieniem, sprzętem audio-video oraz rzutnikami, z których klient może do woli korzystać. Na życzenie klienta w pomieszczeniu znajdującym się obok Sali konferencyjnej może zostać przygotowany i podany catering.

Sprawna organizacja daje klientom na możliwość wymiany doświadczeń i poglądów oraz ułatwia nawiązywanie współpracy.  Wybór odpowiedniego obiektu stawia organizatora w dobrym świetle i buduje jego dobry wizerunek.

Po spotkaniach konferencyjnych goście mogą skorzystać z Sali fitness, sauny czy jacuzzi.  Na terenie znajduje się restauracja oraz lobby bar, gdzie można zjeść dania kuchni polskiej i międzynarodowej.

 

Więcej informacji o obiekcie można znaleźć na stronie internetowej: http://www.hotelfilmar.pl/

 

 

 

(C) 2018 pakietykonferencyjne.pl