Holiday Inn Warszawa Józefów

ul.Telimeny 1 (Józefów pod Warszawą), 05-420 Józefów k/Otwocka

tel. (22) 77 83 004

sales@holiday.aquila.pl

Pakiet konferencyjny

zł/ osobę

Holiday Inn Warszawa Józefów

Planujesz organizację spotkania w listopadzie i grudniu 2019?
Mamy dla Ciebie korzystną ofertę!

Proponujemy:
Dla nowych rezerwacji w listopadzie i grudniu 2019:

-co 10 pokój gratis,
-sale konferencyjne gratis,
-rabat 15% na menu lunch i kolacji,
-rabat 15% na pakiety napoi.


Dodatkowe korzyści:

-jeden wybrany dodatek do przerwy kawowej gratis,
-bezpłatny parking,
-punkty w programie lojalnościowym IHG Business Rewards Club.


Warunki oferty:

-dla nowych rezerwacji w terminach od:
4 listopada do 20 grudnia 2019.
-dla grup od 25 osób korzystających z noclegu.


Informacje

                                                                                             

Holiday Inn Warszawa-Józefów (www.holiday.aquila.pl) to czterogwiazdkowy hotel należący do InterContinental Hotels Group (IHG), którego operatorem jest Aquila Hotele Sp. z o.o.  Hotel powstał w 2007 roku w podwarszawskim Józefowie, około 4 km od granicy z Warszawą.

148 pokoi dla 299 osób, 220 miejsc parkingowych, stacja do ładowania samochodów elektrycznych (Tesla), restauracja, bar, centrum konferencyjne (12 sal, łącznie 1169m2), namiot sferyczny (500m2) ze strefą Grill House, miejsce ogniskowe do 60 osób i teren zielony (11ha) pod organizację imprez plenerowych do 5000 osób. Klienci korporacyjni mogą korzystać z dodatkowych korzyści w ramach programu IHG Business Rewards wymianiając punkty na bezpłatne pobyty w hotelach sieci IHG oraz nagrody rzeczowe.

W hotelu znajdują się, m.in.: Centrum Delphinus (pływalnia, jacuzzi, sauna sucha i ceramiczna łaźnia parowa, mini gym), korty tenisowe, boisko wielofunkcyjne, SPA, siłownia na świeżym powietrzu dostosowana do treningu kalistenicznego, nowatorski plac zabaw dla dzieci ze ścianką wspinaczkową i szachami pod chmurką.

Na terenie hotelu znajdują się trzy profesjonalne obiekty sportowe:

  • Park Linowy Józefów (największy na Mazowszu park linowy z 6 trasami dla dorosłych i dla dzieci od lat 3), 
  • Minigolf Józefów (jedyny na Mazowszu profesjonalny obiekt do gry w minigolfa sportowego certyfikowany przez Światową Federację Sportu, zarazem jedyne w Polsce pole Felt typu „B”)
  • Golf Park Józefów (strzelnica golfowa (driving range) z 9 stanowiskami zadaszonymi oraz 9 odkrytymi na tarasie, ćwiczeniowe putting green z 10 dołkam oraz 6-cio dołkowego pola golfowego typu pitch&putt z dołkami o odległości 38-58m.

Od 2015 roku hotel Holiday Inn Józefów jest partnerem zainicjowanego przez Cezarego Zamanę cyklu maratonów MTB - Mazovia MTB Marathon (w tym roku: Etap XII, 22.09.2019 – Józefów). W latach 2018 - 2020 Holiday Inn Warszawa-Józefow jest partnerem oficjalnym Legii Warszawa.

>>>Najnowsza oferta konferencyjna (pdf) <<<

 

 

(C) 2018 pakietykonferencyjne.pl