Hotel Amazonka Conference & Spa****

ul. Traugutta 5, 87-720 Ciechocinek

tel. 54 230 01 00 , 604 67 89 58

recepcja@hotelamazonka.pl

Pakiet konferencyjny

68 zł/ osobę

Hotel Amazonka Conference & Spa****

Pakiet konferencyjny

265 zł/ osobę

Hotel Amazonka Conference & Spa****

Pakiet konferencyjny

320 zł/ osobę

Hotel Amazonka Conference & Spa****

Informacje

Hotel Amazonka Conference & Spa** Ciechocinek oferuje nowoczesne zaplecze konferencyjne, które jest idealnym miejscem do organizacji różnego rodzaju spotkań biznesowych oraz eventów. W obiekcie znajdują się cztery w pełni wyposażone sale konferencyjne, które mogą pomieścić do 300 osób**. Każda sala jest wyposażona w najnowszy sprzęt multimedialny, w tym projektory, ekrany oraz systemy nagłośnienia.

Sale są przestronne i mogą być dowolnie aranżowane w zależności od potrzeb organizatora. Na szczególną uwagę zasługuje również profesjonalne zaplecze techniczne, które zapewnia niezawodność każdej konferencji czy szkolenia. Do dyspozycji gości są także komfortowe pokoje, idealne do odpoczynku po intensywnym dniu pracy.

Personel hotelu czuwa nad każdym szczegółem, aby zapewnić pełne wsparcie na każdym etapie organizacji wydarzenia. Ponadto, uczestnicy mogą korzystać z różnorodnych usług hotelowych, takich jak restauracja, spa czy strefa relaksu. To wszystko sprawia, że Hotel Amazonka Conference & Spa**** jest doskonałym wyborem dla wymagających klientów biznesowych poszukujących kompleksowego rozwiązania.

(C) 2018 pakietykonferencyjne.pl