Hotel BONA***

ul. Białogórska 47, 38-500 Sanok

tel. 13 46 46 505

hotel@bonasanok.pl

Pakiet konferencyjny

50 zł/ osobę

Hotel BONA***

Cena brutto za godzinę wynajęcia sali.

Wyposażenie:
- rzutnik
- ekran
- tablica
- flip-chart,
- pisaki
- Internet Wi-Fi

Informacje

Hotel i Restauracja Bona

Wellness & SPA

Hotel*** Bona dysponuje  30  przestronnymi i komfortowo wyposażonymi  pokojami z przestronną łazienką oraz dostępem do windy. 

Znajdą tu Państwo wszystko, co umożliwi wspaniały wypoczynek.  Każdy z pokoi ma własny balkon, z którego rozpościera się piękny widok na panoramę Gór Słonnych oraz Dolinę Sanu.

Hotel*** Bona zaprasza również do zwiedzenia Muzeum Budownictwa Ludowego oraz do niezapomnianej przejażdżki bryczką lub saniami (zimą) na terenie Skansenu wśród zabytkowej architektury starych chat i cerkwi. Osobom lubiącym klimat ognisk polecamy przejazd bryczką w miłej atmosferze i rozpalenie ogniska na łonie natury. Wszystkie powyższe atrakcje spowodują, że przeniosą się Państwo w klimat XVII w.

Hotel i Restauracja Bona posiada do Państwa dyspozycji trzy sale konferencyjne które są  klimatyzowane,  wyposażone w nowoczesne sprzęty przystosowane do zorganizowania konferencji, szkoleń, sympozjów, bankietów oraz wszelkiego rodzaju meetingów.

Do Państwa dyspozycji posiadamy rzutnik multimedialny, ekran, tablicę flip-chart oraz w zależności od sali nagłośnienie.

Sala bankietowa

Świetna na wszelkiego rodzaju spotkania służbowe, kolacje biznesowe oraz zebrania. Sala klimatyzowana. Przeznaczona   do pracy w mniejszej grupie. W zależności od ustawienia stołów może pomieścić do 35 osób.

Sala na dole

Mieści się w podziemiach hotelu. Przeznaczona na spotkania w większym gronie. Klimatyzowana z możliwością podłączenia rzutnika do nagłośnienia. W zależności od rodzaju spotkania i ustawienia stołów może pomieścić do 100 osób.

Sala Restauracyjna

Znajduje się na parterze budynku. Sala w pełni klimatyzowana, z możliwością podłączenia rzutnika do nagłośnienia. W zależności organizacji imprezy i ustawienia stołów może pomieścić do 250 osób.

Przerwy kawowe

Serwujemy standardowe przerwy kawowe lub dopasowujemy do indywidualnych potrzeb klientów.

Zapewniamy pełną obsługę gastronomiczną

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

 

       Hotel i Restauracja Bona Wellnes &Spa

         ul. Białogórska 47, 38-500 Sanok

        e-mail: hotel@bona.sanok.pl

       e-mail: k.mielecka@bonasanok.pl

       www.bonasanok.pl

(C) 2018 pakietykonferencyjne.pl