Hotel DeSilva Inn Katowice Airport

ul. Równoległa 2, 42-62 Pyrzowice

tel. (32) 393-88-88

katowice@desilva.pl

Pakiet konferencyjny

99 zł/ osobę

Hotel DeSilva Inn Katowice Airport

• wynajem sali konferencyjnej, • bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu, • rzutnik LCD, ekran oraz flipchart z markerami, • kawa z ekspresu, szeroki wybór herbat, • soki i ciastka dostępne non-stop w trakcie spotkania, • lunch z napojami bezalkoholowymi w restauracji

Informacje

DeSilva Inn Katowice Airport to doskonałe miejsce do organizacji szkoleń, konferencji i innych spotkań biznesowych. Wybierany jest często podczas różnego rodzaju podróży służbowych.

Hotel dysponuje czterema salami konferencyjno-bankietowymi. Największa sala może pomieścić 230 osób. W każdej sali istnieje możliwość ułożenia krzeseł według potrzeby klienta tak, aby pomieściła tyle osób ile jest w tym momencie potrzeba. Istnieje także możliwość polaczenia sal.  Każda sala wyposażona jest w funkcjonalny sprzęt audiowizualny. Znajdują się tu rzutnik, projektor, flipchart oraz dostęp do Internetu. Wszystkie sale mają dostęp do światła dziennego.

Każda sala posiada klimatyzację, co daje jeszcze większy komfort podczas upalnych dni. Podczas każdego spotkania istniej możliwość skorzystania z cateringu i przerw kawowych. Każde spotkanie przygotowywane jest z największą starannością. Nad wszystkim czuwa profesjonalna i solidna obsługa. Goście mogą skorzystać z parkingu przy hotelu. 

Więcej informacji: Sale konferencyjne - Hotel DeSilva Inn Katowice Airport

(C) 2018 pakietykonferencyjne.pl