Hotel Robert`s Port **** Lake Resort & SPA

Stare Sady 4, 11-730 Mikołajki

tel. 87 429 84 76

recepcja@hotel-port.pl

Pakiet konferencyjny

185 zł/ osobę

Hotel Robert`s Port **** Lake Resort & SPA


 • Nocleg w wygodnym pokoju

 • Śniadanie

 • Relaks w centrum Wellness

 • Bezpłatne korzystanie z siłowni w Klubie Fitness PORT

 • 10% rabatu na rejsy statkiem hotelowym

 • Internet

 • Parking
 • Informacje

  Konferencja w mazurskim porcie

  Historia Hotelu Robert’s Port sięga lat osiemdziesiątych, kiedy nad jeziorem Tałty powstał pensjonat. By jego goście mogli pływać po mazurskich jeziorach właściciel hotelu, Robert Śliwiński kupił pierwszy statek. Z czasem stał się drugim armatorem na Mazurach i aby zaspokoić popyt na swoje usługi, stworzył hotel, wciąż rozwijany o kolejne atrakcje i udogodnienia. 

  Hotel mieści się na zachodnim brzegu jeziora Tałty i wyposażony jest we własny port żeglarski. Mieści się przy nim również plaża, miejsce na ognisko i teren wypoczynkowy. Dzięki bezpośredniemu dostępowi do Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich są tu nieograniczone możliwości uprawiania sportów wodnych i rekreacji na wodzie. Mikołajki oddalone są o niecałe 5 km od hotelu i dopłynąć można do nich hotelowym statkiem lub łodzią motorową w 20 minut. 

  Bazę noclegową hotelu stanowi 158 wygodnych i klimatyzowanych pokoi oraz apartamentów. Wśród nich znajdują się 3 luksusowe apartamenty z widokiem na jezioro, 6 pokoi SUPERIOR o podwyższonym standardzie czy 17 łączonych pokoi typu STUDIO. Odpocząć można też w Spa, gdzie w 7 gabinetach o gości zadba zespół doświadczonych terapeutów i kosmetologów. Oferują oni szeroki wachlarz masaży, kąpieli, zabiegów na ciało i twarz bazujących na profesjonalnych kosmetykach renomowanych firm.

  Robert’s Port to również miejsce, w którym można zorganizować konferencję lub spotkanie biznesowe. Oferuje trzy sale szkoleniowe dla 90, 110 i 200 osób oraz kameralną salkę w wieży obserwacyjnej z widokiem na cztery strony świata. Hotel dysponuje też profesjonalnym zapleczem technicznym do obsługi takich wydarzeń jak konferencje, targi, spotkania czy bankiety.

  Sala Czerwona Hotelu ma powierzchnię 350 m2 i można ją podzielić na mniejsze sale. Posiada parkiet oraz scenę, co sprawia, że jest doskonała na większe konferencje. Sala Niebieska zmieści od 40 do 120 osób i ma dostęp do światła dziennego. Najmniejsza jest Sala Zielona zapraszająca od 30 do 90 osób w zależności od ustawień. Wszystkie sale wyposażone są w klimatyzację, nagłośnienie, dostęp do internetu, rzutnik multimedialny i ekran oraz mają możliwość zaciemnienia.

  Hotel oferuje różnego rodzaju promocje dla firm, dzięki którym możemy uzyskać wyjątkowo korzystną cenę noclegu oraz dodatkowe, gratisowe usługi, jak ognisko, jednorazową przerwę kawową czy samą salę konferencyjną.

  (C) 2018 pakietykonferencyjne.pl