Hotel Zamek Ryn****

Plac Wolności 2, 11-520 Ryn

tel. +48 87 429 7000

hotel@zamekryn.pl

Pakiet konferencyjny

250 zł/ osobę

Hotel Zamek Ryn****

W cenie pakietu:

 • Zakwaterowanie,

 • Śniadanie w formie bogatego bufetu serwowane już od godziny 7.oo lub lunch box na drogę

 • Relaks po pracy przy kominku w Centrum Rekreacji w podziemiach zamku - basen, sauny,
  Korzystanie z Sali fitness

 • Parking

 • Smartfon Handy z dostępem do Internetu oraz bezpłatnymi połączeniami lokalnymi i międzynarodowymi

 • Internet Wi-Fi

 • Korzystanie ze smartfona Handy podczas pobytu (Internet, rozmowy telefoniczne lokalne i zagraniczne)
 • Informacje

  Konferencja w krzyżackim zamku

  Hotel Zamek Ryn mieści się w odrestaurowanym krzyżackim zamku z XIV wieku. Jest to największy o tej kubaturze zamieniony w hotel zamek, o którym najwcześniejsze wzmianki pochodzą z 1377 roku. Obecnie usytuowany tutaj hotel łączy w sobie piękno średniowiecznej architektury z nowoczesnymi rozwiązaniami designerskimi.

  Wnętrza zamku budzą podziw i wykorzystane są w doskonały sposób. Mieści się w nich Restauracja Refrektarz o gotyckim klimacie, sale konferencyjne o nazwie Kapitularze oraz centrum rekreacyjne zajmujące zamkowe podziemia. Robi wrażenie wielki, zadaszony dziedziniec zamku, świetne miejsce na bankiety, koncerty i prezentacje. Zamek charakteryzuje się niepowtarzalną atmosferą oraz wyjątkowym położeniem, w sercu Mazur, będąc doskonałą bazą wypadową dla gości chcących podziwiać tę niezwykłą krainę.

  Hotel oferuje 350 miejsc noclegowych mieszczących się w czterech, różnie zaaranżowanych skrzydłach zamku oraz w kameralnej Willi Pod Zamkiem i znajdującym się nad jeziorem Gościńcu Ryński Młyn. Pokoje są jedno i dwuosobowe, dostępne są także apartamenty, wszystkie wyjątkowo stylowo urządzone.

  Hotel Zamek Ryn to świetne miejsce do organizacji konferencji. Mieści w sobie dwanaście w pełni profesjonalnie wyposażonych sal konferencyjnych. Można tu organizować zarówno kameralne spotkania biznesowe jak i duże, trudne logistycznie przedsięwzięcia. Wyjątkowy klimat zamku sprawi, że eventy na pewno na długo zapadną ich uczestnikom w pamięć.

  Możliwe jest także organizowanie wydarzeń o charakterze integracyjnym lub atrakcyjnych przerw w konferencyjnej pracy. Hotel może zaoferować loty balonem, samolotem, motolotnią, jazdy samochodami terenowymi czy poduszkowcami, kuligi, psie zaprzęgi lub jachty. Istnieje cały wachlarz możliwości spędzania wolnego czasu w tym pięknym terenie mazurskich jezior.

  Największą salą zamku jest zadaszony dziedziniec o powierzchni 900 m2 mogący pomieścić w układzie teatralnym 1000 osób. Można tu organizować wielkie konferencje czy sympozja. To dobre miejsce także na wydarzenia towarzyszące konferencji jak np. koncerty.

  Kolejna wielka sala jest w stanie pomieścić 450 osób, inne mniejsze od 60 do 230. Każde wydarzenie organizowane w Hotelu Zamek Ryn ma swojego indywidualnego opiekuna, który zadba o każdy szczegół wydarzenia.

  (C) 2018 pakietykonferencyjne.pl