Kompleks Świętokrzyska Polana

ul. Laskowa 95, Chrusty, 26-050 Zagnańsk

tel. 41 2016 186

konferencje@swietokrzyskapolana.pl

Pakiet konferencyjny

60 zł/ osobę

Kompleks Świętokrzyska Polana

Pakiet Podstawowy:
- sala konferencyjna
- serwis kawowy
- obiad dwudaniowy
- parking

Pakiet konferencyjny

200 zł/ osobę

Kompleks Świętokrzyska Polana

Pakiet Premium:
- nocleg w pokoju dwuosobowym
- śniadanie w formie bufetu
- sala konferencyjna z wyposażeniem
- serwis kawowy dwukrotny
- obiad dwudaniowy z napojami
- kolacja bufetowa
- parking
- 20% rabat na bilety do atrakcji: Oceanika i Park Miniatur

Pakiet konferencyjny

290 zł/ osobę

Kompleks Świętokrzyska Polana

Pakiet Full:
- nocleg w pokoju dwuosobowym
- nocleg dla Organizatora - gratis
- śniadanie w formie bufetu
- sala konferencyjna z wyposażeniem
- serwis kawowy dwukrotny z przekąskami
- obiad bufetowy z napojami
- kolacja uroczysta
- parking
- 20% rabat na bilety do atrakcji: Oceanika i Park Miniatur

Informacje

Konferencja w sercu Gór Świętokrzyskich

ZORGANIZUJ SWÓJ EVENT Z NAMI I ODBIERZ PROWIZJĘ!

Kompleks Świętokrzyska Polana oddalony jest kilka kilometrów od Kielc i pozwala na spędzanie czasu wolnego w rejonie Suchedniowsko-Oblęgorskiego Parku Krajobrazowego. W kompleksie znajduje się ośrodek wypoczynkowy oferujący zabiegi rehabilitacyjne, Park Miniatur Świętokrzyskich oraz Akwaria Oceanika.

Dzięki doskonałej infrastrukturze i położeniu w centrum Gór Świętokrzyskich to świetne miejsce na relaks i rekreację. Turyści zdrowotni znajdą tu opiekę i odpowiednie warunki na nabranie sił podczas rehabilitacji. Zwierzęta wodne całego świata można oglądać w unikalnych akwariach Oceanika a poznawać historię regionu w Parku Miniatur. Kompleks to także świetna baza wypadowa dla turystów chętnych do zwiedzania ciekawego regionu świętokrzyskiego.

W kompleksie mieści się restauracja Lipowy Dwór, doskonała na wesele, bankiet, uroczysty obiad czy spotkanie biznesowe. Cechuje się eleganckimi wnętrzami i profesjonalną obsługą. Kuchnia oparta jest na lokalnych produktach od sprawdzonych dostawców. Cieszyć się można różnorodnością przystawek, dań, ciast i deserów przygotowywanych przez utalentowanych kucharzy.

W kompleksie zorganizować można również konferencję czy inne wydarzenie. Dysponuje on nowoczesnymi salami konferencyjnymi o powierzchni do 420 m2. Wyposażenie i mobilne ściany pozwalają na dostosowanie ich układu do indywidualnych potrzeb i zapewnienie dowolnej aranżacji przestrzeni.

Sale wyposażone są w podwieszany rzutnik multimedialny Full HD, podwieszany ekran o 3m szerokości, wielostrefowy system nagłośnieniowy z cyfrową korekcją dźwięku, mikrofony bezprzewodowe, klimatyzację czy WiFi. Istnieje możliwość zaciemnienia oraz zmiany typu oświetlenia z konferencyjnego na bankietowe. Kompleks oferuje zaplecze gastronomiczne i możliwość korzystania z przestronnego holu.

W kompleksie mieści się pięć sal. Oceanika ma 420 m2 powierzchni i pomieści 400 osób w układzie teatralnym lub 230 w szkolnym. Aqua, Fauna i Lipowy Dwór to sale na 140 osób w układzie teatralnym a Terra na 150.  

VOUCHER

(C) 2018 pakietykonferencyjne.pl